Kamin me Pelet Exclusive 25 kW

Category:

Description

KAMIN ME PELET EXCLUSIVE 25 KW

-Modeli më I ri I kaminave me pelet, Exclusive 25 kW vjen me një dizajn unik.
-Pjesa ballore e tëra e mbuluar me xham rezistent ndaj temperaturës dhuron një pamje mahnitëse dhe mundëson që kaminin ta vendosim në të gjitha ambientet.
-Kamini ka të integruara pjesët e nevojshme si enën ekspanduese, pompën qarkulluese etj.
-Ka mundësi të ndryshme programimi, posedon kontrollues digjital, pilot për dirigjim nga distance dhe ka aftësi ngrohëse deri 200m2!
-Kamini ka të intergruar rezervuarin e peletit në trup me një kapacitet prej 40 kg,bën një djegie të pastër dhe ekononike me shpenzime nga 1.8 deri 4.0 kg/h (mesatarisht 3 tone për sezonë).
-Exclusive 25 Kw është I disponueshëm në ngjyrë të bardhë dhe te zezë!

SUPER CILËSI NË SUPER CMIM!
5 VITE GARANCION!

Kamin me Pelet Exclusive 25 kW